ירושלים – מהזית אל המנורה

סיור שמתחיל בריאה ירוקה במרכז ירושלים- בעמק המצלבה, בין עצי זית, בתי-בד עתיקים וגתות. נמשיך את טיולנו בקרית הלאום ונחזה בבניין הכנסת ובמנורה הכנסת התנ"כית הצמודה לו. נהנה מיופיו של גן-הורדים ונסיים ליד בית-המשפט העליון.
מבצע חורף!

קול ברמה​

סיור אל נבי סמואל – קבר שמואל הנביא. אשר יום פטירתו חל ביום ירושלים. נשמע על סיפור חייו, נפקוד את ציונו ונרד למעיין חנה נצפה אל במת בנימין ואל גוש עציון – נחלת יהודה, נגלה את מרכזיותה של ירושלים ונתהה מדוע "לא נחלקה לשבטים". סיור ייחודי מימי התנ"ך ועד איחוד ירושלים במלחמת ששת הימים.​
מבצע חורף!

היציאה מהחומות​

סיור במשכנות שאננים – השכונה הראשונה מחוץ לחומות העיר העתיקה. נסייר בשביליה הקסומים של השכונה ונשמע על הגורמים שהביאו את תושבי העיר להסתכן ולחפש מגורים מחוץ לעיר המוכרת והמוגנת. ניתן להמשיך רגלית אל הרובע היהודי והכותל.
מבצע חורף!

בסמטאות העיר העתיקה

נצא לסיור בעקבות הבונים והכמהים ירושלים, מהרמב"ן דרך תלמידי הגר"א ועד ללוחמי הרובע היהודי בתש"ח. באתרים מרתקים נספר סיפורים על דמויות שחיו לאורך התקופות, אשר הטביעו חותמם בין הסמטאות.
מבצע חורף!

עושים שוק ומטיילים בנחלאות

סיור שכולו אגדות, ריחות וטעמים בשוק מחנה יהודה, משם נמשיך לסמטאות הציוריות של שכונות הנחלאות, נשמע על גיבורי השכונה ובוניה, והוואי החיים הירושלמי של פעם.
מבצע חורף!

ציוו לנו את החיים- הר הזיתים

נסייר בין מצבות הר הזיתים בעקבות גדולי האומה ולוחמיה המסורים אשר במותם ציוו לנו את החיים. נדבר על השאיפה לעצמאות ולשלום ועל האנשים שבזכותם אנו כאן היום. סיור שכולו סיפורים מרגשים על אנשי מעש ואנשי חזון...